Jasło Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
13 niedziela zwykła 26.06.2022r.

1. Wczoraj rozpoczęły się wakacje czas wypoczynku i urlopów, jako wierzący pamiętajmy o modlitwie, mszy św. w niedziele mimo czasu wakacji.

2. We środę 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. msze sw. jak w święta zniesione o godzinie 7, 9 i 18. Składka z tego dnia jest świętopietrzem na rzecz Stolicy Apostolskiej.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W I piątek spowiadamy rano przed mszą św. o godzinie 7 a po południu od godziny 16:30. w I sobotę nabożeństwo fatimskie, początek o godzinie 18. figurę Matki Bożej z Fatimy przygotują parafianie z ul. Sikorskiego.

4. W sobotę 2 lipca wyruszy pielgrzymka nauczycieli na Jasna Górę. Osoby zapisane gromadzą się przy naszym kościele. Odjazd o godziny 5 rano powrót ok. godziny 20.

5. W dalszym ciągu można się zapisać na pieszą pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę w sierpniu. Wszelkie informacje odnoście pielgrzymki i zapisu znajdują się na tablicy ogłoszeń.

6. Ks. Grzegorz Jeleń misjonarz z Ukrainy który w ostatnia niedzielę zbierał ofiary na swoją parafię dziękuje za Waszą hojność, zebrał 11440 zł.

7. Pod chórem znajduje się niedzielna prasa katolicka.

Refleksje

30 wrzesień 2023

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie