Jasło Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
13 niedziela zwykła 26.06.2022r.

1. Wczoraj rozpoczęły się wakacje czas wypoczynku i urlopów, jako wierzący pamiętajmy o modlitwie, mszy św. w niedziele mimo czasu wakacji.

2. We środę 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. msze sw. jak w święta zniesione o godzinie 7, 9 i 18. Składka z tego dnia jest świętopietrzem na rzecz Stolicy Apostolskiej.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W I piątek spowiadamy rano przed mszą św. o godzinie 7 a po południu od godziny 16:30. w I sobotę nabożeństwo fatimskie, początek o godzinie 18. figurę Matki Bożej z Fatimy przygotują parafianie z ul. Sikorskiego.

4. W sobotę 2 lipca wyruszy pielgrzymka nauczycieli na Jasna Górę. Osoby zapisane gromadzą się przy naszym kościele. Odjazd o godziny 5 rano powrót ok. godziny 20.

5. W dalszym ciągu można się zapisać na pieszą pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę w sierpniu. Wszelkie informacje odnoście pielgrzymki i zapisu znajdują się na tablicy ogłoszeń.

6. Ks. Grzegorz Jeleń misjonarz z Ukrainy który w ostatnia niedzielę zbierał ofiary na swoją parafię dziękuje za Waszą hojność, zebrał 11440 zł.

7. Pod chórem znajduje się niedzielna prasa katolicka.

Refleksje

06 październik 2022

  • O nierozumni!...
    Bywa, że człowiek zaczyna dobrze, ale dalej idzie fatalnie...
  • Sprzeciw
    Jest OK, byle rozsądny. W słusznej sprawie.

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie