Parafia Matki Bożej Częstochowskiej - Jasło
Rok duszpasterski 2019 / 2021
6 niedziela zwykła 16.02.2020r.


1. W najbliższy 3 piątek miesiąca nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, które rozpocznie się mszą św. a potem po ucałowaniu relikwii św. Faustyny będzie czas na prywatną adorację do godziny 21. Zapraszam na te chwile modlitwy róże różańcowe zwłaszcza od godziny 20, oraz czcicieli Bożego Miłosierdzia.

2. Bóg zapłać za ofiary z dzisiejszej niedzieli na nasze tegoroczne parafialne inwestycje.

3. W przyszłą niedzielę Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie organizuje dzień skupienia dla chłopców ze szkół średnich i ze studiów, którzy chcą rozeznać swoje powołanie na dalsze dorosłe Zycie. Dokładne informacje znajdują się na plakacie.

4. Stowarzyszenie Budowy Pomnika Chrystusa Króla w Jaśle w przyszłą niedziele będzie kwestować po mszach św. w naszej parafii na dokończenie tego dzieła.

5. Szkoła Podstawowa w Jareniówce ogłasza zapisy do przedszkola i do klasy I które można dokonać u dyrektora lub uczących szkoła zapewnia dojazd autobusem a mało liczebne klasy są okazją do indywidualnej pracy z uczniem.

6. Po skończonej mszy św. możemy nabyć prasę katolicką.

Refleksje

29 marzec 2020

  • Czas współcierpienia
    On jest mocniejszy niż śmierć. On jest zdolny otworzyć każdy grób. Grób Łazarza. Grób Jezusa. Nasz grób.
  • Spór
    Bóg nie ucisza, nie przerywa naszego krzyku. Przeciwnie, przyznaje człowiekowi prawo do wyrażenia przed Nim swojego bólu.

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

© 2020 Oficjalna strona parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle dekanat Jasło Wschód - diecezja Rzeszowska.